31 Říj 2017

Ochrana osobních údajů

0 komentářů
Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že 25.5.2018 začínají platit nová pravidla pro zpracování osobních údajů – podle  NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), začala jsem se i já připravovat.
Pracuji ve spolupráci s Ing. Ludmilou Duškovou, která se na tuto problematiku specializuje. Intenzivně pracujeme na tom, abych já jako Zpracovatel Vašich dat měla vše v souladu s tímto nařízením.
Pokud byste i vy potřebovali s analýzou pro vaši společnost ( SVJ nebo Bytové družstvo nebo OSVČ) tohoto Nařízení pomoc, můžete se na paní Ing. Duškovou obrátit, protože se to týká nejen mě jako Zpracovatele, ale i vás jako majitelů společností, předsedů představenstev nebo OSVČ.
Opravdu doporučuji provést celkovou analýzu vaší společnosti nebo SVJ popř. Bytového družstva, aby byly zjištěny případné povinnosti, které vám z tohoto zákona ne/budou vyplývat, protože ne všechno z tohoto zákona zajišťuje Zpracovatel.
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.
Hezký den, Vendula Hurtová
[nahoru]